Drogi kliencie !

Witamy w naszym sklepie online, mamy nadzieję że odnajdziesz tutaj czego pragniesz, w razie problemów zawsze służymy pomocą !

Firma Dzwolak to ludzie posiadający staż w branży już od roku 1996. To co wyróżnia nas od innych sprzedawców to atrakcyjne ceny które idą w parze z najlepszą jakością produktów a także fachowa obsługa, która traktuje każdego klienta indywidualnie.

Jesteśmy firmą rodzinną, której możesz zaufać. Dlaczego ? – Ponieważ na zaufanie pracuję się latami, i nie chcemy go stracić ! Mamy swoich stałych klientów, może kolejnym zostaniesz Ty.

W naszym sklepie odnajdziecie produkty wysokiej jakości, wykonane z największą precyzją. Nasz asortyment składa się z kolekcji dywanów dla osób wymagających, ceniących elegancję oraz oryginalność. Odnajdziecie u nas również kolekcję barwnych dywanów dla dzieci.

Posiadamy w naszym asortymencie wiele wzorów chodników, możliwych na zamówienie w indywidualnym rozmiarze. W razie potrzeby służymy usługą obszycia chodników.

Wykonujemy indywidualne zamówienia na nakładki schodowe, z chęcią stworzymy kształty chodników jakie tylko chcesz.

Oferujemy także montaż wykładzin. W wykładzinach stawiamy na funkcjonalność oraz wygodę użytkowania.  Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej zapraszamy do zakładki „wykładziny"

Nasz stacjonarny punkt sprzedaży znajduję się w miejscowości Krościenko Wyżne, ul. Brzozowska 67.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Czytaj więcej.